Logowanie Rejestracja

Kawa ręcznie palona – jak to robimy?

Gorilla Coffee to świat niepowtarzalnych aromatów wysokogatunkowych, 100% Arabik.

Od ponad 15 lat nasi Roastmasterzy zajmują się pozyskiwaniem oraz wypalaniem najwyższej jakości Arabiki. Swoje umiejętności oraz doświadczenie zdobywali na wielu plantacjach i w palarniach, zlokalizowanych w niemal wszystkich zakątkach świata.

W Gorilla Coffee każdego dnia doskonalimy swoje umiejętności, aby mieć wpływ na kształtowanie trendów na rynku kawy.

Wszystkie kawy Gorilla mają w pełni udokumentowane źródło pochodzenia, z czego jesteśmy bardzo dumni. Wspieramy drobnych plantatorów oraz tych skupionych w kooperatywach i spółdzielniach. Utrzymując partnerskie relacje, przyczyniamy się do poprawy sytuacji życiowej i warunków pracy pracowników plantacji, co przekłada się między innymi, na otrzymywanie przez nich godnego wynagrodzenia, adekwatnego do trudu włożonego w pracę.

W naszej palarni wszystkie kawy wypalane są ręcznie, metodą mistrzowską. Dzięki temu doskonałe odmiany Arabiki zachowują pełnię i bogactwo aromatu.

Poza szeroką ofertą kaw single origins oraz microlots, oferujemy wysokogatunkowe i ekskluzywne mieszanki – blendy. Dzięki naszemu doświadczeniu, blendy Gorilla Coffee harmonijnie wyrażają naturalne i pełne smaki zawarte w Arabikach z całego świata.

Poza gotowymi blendami nasi Roastmasterzy komponują mieszanki według indywidualnego profilu smakowego klienta.

Po wypaleniu wszystkie kawy Gorilla pakujemy ręcznie. Każda torebka Gorilla Coffee poza podstawowymi informacjami na temat produktu, posiada na przymocowanej do paczki wizytówce indywidualny numer. Należy zachować ten numer, aby wziąć udział w konkursach, promocjach, ofertach specjalnych, które będziemy organizowali na stronie internetowej Gorilla Coffee oraz w mediach społecznościowych.

 

Dołącz do świata Gorilla Coffee.

Subskrybuj nasz newsletter.

Zapraszamy również na Instargram, Twitter oraz nasz fanpage.

 

preloader