Search
Logowanie Rejestracja

Dostawa i płatności

Dostawy Polska


Kurier

Cena

13 zł

Szacowany czas dostawy

24h

Darmowa dostawa

od 199 zł

Kurier

Cena

15 zł

Szacowany czas dostawy

24h

Darmowa dostawa

od 199 zł


Paczka w weekand


Paczka w Weekend to wygodna usługa dla wszystkich, którzy w zakupach online nie przepadają za weekendową przerwą w dostawach i nie lubią czekać na swoje zamówienie aż do następnego tygodnia. Dzięki nowej usłudze InPost, sklepy internetowe mogą wreszcie organizować wysyłki w weekend, a odbiorcy cieszyć się z ulubionych przedmiotów praktycznie od razu po złożeniu zamówienia.

Paczki zostaną dostarczone do klientów w weekend, jeśli nadanie (czyli przekazanie paczki do Paczkomatu lub POP albo złożenie zlecenia na odbiór przez kuriera), nastąpi w piątek lub sobotę do godziny 13:00. Nowa usługa dotyczy opcji odbioru w Paczkomatach 24/7 i obejmie dostawę do ponad 6000 maszyn w całym kraju.


Dostawy do wybranych państw EU


Szacowany czas dostawy 3dni robocze

Darmowa dostawa – brak

Austria – 63,96 zł

Czechy – 52,89 zł

Dania – 67,65 zł

Estonia – 77,49 zł

Finlandia – 123,00 zł

Francja – 84,87 zł

Niderlandy/Holandia – 66,42 zł

Litwa – 68,88 zł

Łotwa – 73,80 zł

Niemcy – 59,04 zł

Szwecja – 118,08 zł

Słowacja -61,50 zł


FAQ

1. Czy wysyłamy paczki za granicę?
Tak do wybranych państw.  Austria, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Holandia, Litwa, Łotwa, Niemcy, Szwecja, Słowacja.

2. Jaka jest najszybsza metoda wysyłki? 
Czas dostarczenia przesyłki przez kuriera i do paczkomatu jest podebrania i oscyluje w okolicy 24h od odebrania paczki

3. Jak działają Paczkomaty Inpost?
Paczkomaty to sieć nowoczesnych urządzeń, w których możesz odebrać swoją paczkę w w dowolnym dla Ciebie terminie: 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku.

4. Czy mogę otrzymać przesyłkę przez innego kuriera niż Inpost
Istnieje tak możliwość proszę w komentarzach wpisać nazwę kuriera.

Lista dostępnych kurierów to:

DPD, UPS, FedEX, GLS, DHL.

Płatności

Za zamówienie możesz zapłacić tak jak Ci wygodnie, wybierz odpowiednią metodę płatności w koszyku:

1. Szybkie płatności – przelewy24.pl

Szybkie płatności to możliwość płatności online za pomocą karty płatniczej lub przekierowania do płatności online w wybranym banku, gdzie dokonuje się przelewu z uzupełnionymi już przez przelewy24.pl  danymi. Płatność księgowana jest na naszym koncie  natychmiastowo, dlatego to najszybsza opcja opłacania zamówień, którą polecamy, szczególnie jeśli zależy Ci na szybkiej realizacji zamówienia.

2. Odbiór osobisty (obecnie wstrzymany)

Swoje zamówienie możesz także odebrać w kawiarni w Hali Gwardii na ul. Plac Żelaznej Brami1 w Warszawie (Piątek – Niedziela od 10:00 – 21:00), Ge Lato – ul. Czerniakowska 180 Warszawa (cały tydzień 9:00 – 20:00). Biuro Ingagi Coffee Wilanów ul. Gieysztora 2 lokal U9 (Poniedziałek-Piątek 9:00 – 16:00)
Realizacja zamówienia.

Zamówienia są realizowane w dni robocze od 9:00 do 17:00

Zamówienie dokonane do godzin 14:00 staramy się wysyłać jeszcze tego samego dnia.

 


Koronawirus: InPost rekomenduje zamawianie do Paczkomatów


Stosuj się do zaleceń GIS i unikaj skupisk ludzkich

Zachowanie szczególnych środków ostrożności – zwłaszcza unikanie skupisk ludzkich oraz kontaktów z osobami zainfekowanymi – może pozwolić na ograniczenie rozprzestrzeniania się koronawirusa. Dlatego warto robić zakupy przez Internet, a na czas spodziewanego wzrostu zachorowań InPost rekomenduje korzystanie z Paczkomatów® – jako jednej z najbezpieczniejszych form dostawy. W ten sposób można ograniczyć kontakt pomiędzy kurierem a odbiorcą, a korzystając z aplikacji mobilnej nie musimy dotykać panelu sterującego Paczkomatem®.

 


Rekomendacje InPost:

1. Gdy masz wybór pomiędzy dostawą przez kuriera InPost i do Paczkomatu® InPost – zamawiaj do Paczkomatu® – co pozwala ograniczyć kontakt z innymi osobami

2. Odbierając paczkę z Paczkomatu® InPost nie dotykaj panelu sterującego – otwórz skrytkę Paczkomatu® za pomocą aplikacji InPost z poziomu smartfona (aplikacja do pobrania w sklepach App Store i Google Play)

3. Przy dostawach do domu/mieszkania zalecamy kurierom i odbiorcom zachowanie odpowiedniego dystansu i przekazywanie przesyłek w drzwiach lub przed domem, celem minimalizowania czasu bezpośredniego kontaktu

4. Zgodnie z wytycznymi instytucji sanitarnych zalecamy unikanie bezpośredniego kontaktu w formie witania się przez podanie rąk, przekazywania komputerów mobilnych – w trakcie składania podpisu – długopisów itp.

 

„Zdecydowaliśmy się wydać rekomendację dla klientów – w ramach której zalecamy korzystanie z Paczkomatów® InPost w sytuacji, gdy sprzedawca oferuje możliwość dostaw zarówno przez naszego kuriera, jak i Paczkomat®. W ten sposób profilaktycznie ograniczamy kontakt pomiędzy kurierem a odbiorcą. Jest to ważne z uwagi na fakt, że jak informuje WHO, wirus przenosi się najczęściej droga kropelkową” – powiedział Wojciech Kądziołka, rzecznik prasowy InPost.

 

InPost w całej firmie wdrożył specjalne procedury, w których kładzie nacisk na działania profilaktyczne. „Naszym zdaniem w czasie spodziewanego wzrostu zachorowań najważniejsze będzie zachowanie stabilności dostaw, utrzymanie łańcuchów logistycznych i zapewnienie bezpieczeństwa odbiorców. Dlatego tak istotne jest utrzymanie ciągłości działań firm logistycznych przez dbałość o stan zdrowia ich pracowników” – podkreśla Wojciech Kądziołka.

Obecnie InPost dysponuje ponad 6000 Paczkomatami® w całej Polsce.