Search
Logowanie Rejestracja

Rzemieślnicza palarnia kawy

Jesteśmy rzemieślniczą palarnią kawy, która dostarcza najwyższej jakości ręcznie zbierane i wypalane kawy single origins, microlots oraz blendy.

 

Ponad 15-letnie doświadczenie naszych Roastmasterów, zdobyte na plantacjach i w palarniach na całym świecie, doprowadziło do perfekcji w zakresie selekcji ziaren i technik palenia. Ich umiejętności w połączeniu z wysokiej jakości produktem, przysporzyły nam rzeszę wiernych klientów – zarówno miłośników tego wspaniałego napoju, jak również amatorów, stawiających swoje pierwsze kroki w świecie kawy.

Wszystkie kawy Ingagi to najwyższej jakości 100% Arabiki, z identyfikowalnym źródłem pochodzenia, z czego jesteśmy bardzo dumni. Wspieramy drobnych plantatorów oraz tych skupionych w kooperatywach i spółdzielniach. Utrzymując partnerskie relacje, przyczyniamy się do poprawy sytuacji kobiet.

Dzięki naszej współpracy rolnicy otrzymują środki na realizację projektów służących lokalnej społeczności, stosują praktyki rolne sprzyjające środowisku naturalnemu, pomagając tym samym w walce ze skutkami zmian klimatu. Rolnicy pracujący na plantacjach, z których pochodzi nasz kawa, otrzymują godne i adekwatne do trudu włożonego w pracę wynagrodzenie.

Poza szeroką ofertą kaw single origins oraz microlots oferujemy wysokogatunkowe i ekskluzywne mieszanki kaw – blendy. Dzięki naszemu doświadczeniu, blendy GorillaCoffee.pl harmonijnie wyrażają naturalne i pełne smaki zawarte w Arabikach z całego świata. Poza gotowymi blendami, nasi Roastmasterzy mogą skomponować blend według indywidualnego profilu smakowego klienta. Nasze kawy przeznaczone są do wszystkich metod parzenia.