Logowanie Rejestracja

Kawa z Kostaryki

Dlaczego warto spróbować kawy z Kostaryki?

Plantacje kawy na Kostaryce położone są na wulkanicznych zboczach – wysokie temperatury i niezanieczyszczone środowisko to idealne warunki dla drzew kawowych. Uprawy znajdują się nawet 2000 metrów n.p.m. i w większości są całkowicie ekologiczne, a ich właściciele stawiają przede wszystkim na bardzo dobrą jakość. Plantatorów dodatkowo wspierają władze, które również dbają o to, by na eksport trafiały wyłącznie najlepsze produkty. W naszym sklepie mogą Państwo zakupić ziarna 100% Arabica pochodzące od sprawdzonych plantatorów, dzięki czemu możemy zagwarantować pełnię smaku i zadowolenie z zakupów. Owoce zostały zebrane i poddane obróbce na plantacjach z takich regionów jak San Pablo Tarrazu czy San Marcos, będących jednymi z najsławniejszych upraw na Kostaryce.


Gorilla Coffee – marka gwarantująca najwyższą jakość

Jeśli interesuje Państwa kawa 100% Arabica, zakupy w sklepie Gorilla Coffee z pewnością okażą się bardzo dobrą decyzją. Proponowane przez nas produkty są świeże i aromatyczne, a nasz asortyment jest na tyle zróżnicowany, by każdy mógł znaleźć w nim swój ulubiony aromat. W ziarnach Costa Rica Tarrazu dominuje silny smak czekolady i orzechów, charakterystyczny dla kaw z tego regionu globu, który jednak w tej konkretnej odmianie został wzbogacony jeszcze o dodatkową nutę wiśniową. Posiadamy w ofercie także mieszanki ziaren z kilku państw, dzięki czemu uzyskaliśmy niepowtarzalne kompozycje smakowe. W Gorilla Power Bean prażony karmel doskonale współgra z cynamonem oraz porzeczkami, natomiast Chocolate Pride Espresso to trafiony wybór dla miłośników czekolady. W takiej kategorii produktów eksportowych jak kawa Kostaryka ma więc do zaproponowania jedne z najlepszych produktów na całym świecie, natomiast dzięki zakupom w naszym sklepie mogą cieszyć się Państwo tymi wyjątkowymi smakami na co dzień.

Dostosuj zamówienie do swoich oczekiwań

Klientom Gorilla Coffee oferujemy możliwość modyfikacji zamówienia w zależności od upodobań związanych z zaparzaniem naparu, wielkością preferowanego opakowania oraz najlepszego stopnia wypalenia. Szczególnie polecana kawa Costa Rica Tarrazu charakteryzuje się stopniem wypalenia medium. Można ją z powodzeniem przyrządzić w kawiarce lub z wykorzystaniem takich urządzeń jak french press czy drip. Dodatkowo Chocolate Pride Espresso świetnie będzie komponowała się z dodatkiem mleka. Wysokiej jakości kawa 100% Arabica to również bardzo dobry pomysł na niezobowiązujący prezent dla każdego kawosza.

preloader