Logowanie Rejestracja

Kawa - Indonezja

Zakochaj się w kawie z Indonezji!

Mocna i intensywna kawa? Z pewnością ziarna pochodzące z Indonezji nie zawiodą kawoszy, którzy uwielbiają ciężkie i dominujące smaki. Najczęściej kawa Arabika pochodząca z tamtych rejonów jest pozbawiona kwasowości, a nutami dominującymi są aromaty leśne, drzewne oraz czekoladowe. Sprowadzamy czarne złoto od doświadczonych plantatorów, którzy dbają o to, by filiżanka gorącego płynu zachwycała za każdym razem. Kawa z Indonezji dostępna w Gorilla Coffee to gwarancja najlepszej jakości – wyselekcjonowane ziarna pozwalają zaparzyć kubek świeżego, aromatycznego napoju. Każda torebka kawy zostaje wypalona ręcznie, dzięki czemu kawa Arabika uzyskuje niepowtarzalny charakter. Buddyjski spokój i wewnętrzna harmonia wprost z Indonezji zagości w Twoim domu! W naszej kawie odnajdziesz to, co najcenniejsze – bogaty smak, różnorodne nuty i wyśmienitą esencję.

Aromat 100% kawy Arabiki

Kawa z Indonezji to niezwykłe bogactwo aromatów oraz intensywnych smaków. Łatwo można zapomnieć o otaczającym świecie i przenieść się w podróż do azjatyckich wybrzeży, gdzie ziarna kawowca rosną m.in. na słonecznej Bali. W naszym sklepie znajdziesz wyjątkowe produkty, które pozwolą zrelaksować się po ciężkim dniu czy dodać energii z samego ranka. Aromat czekolady i słodkiego karmelu przełamany nutą wiśni stanie się z pewnością jednym z ulubionych, a cynamon oraz porzeczka w naszej blendowej propozycji będą unikalnym pomysłem na spotkanie w gronie najbliższych. Kawę Arabikę można parzyć na wiele sposobów – świetnie sprawdzi się przy tradycyjnym espresso, ale także metodzie french press czy drip. Jeśli chodzi o czarne złoto, jakim jest kawa Indonezja może pochwalić się świetnymi warunkami uprawnymi, dzięki czemu finalny smak napoju jest jeszcze lepszy.

Kawy z Indonezji

Ziarna kawowca Arabiki pochodzącej z Indonezji dopiero od niedawno zyskały na popularności – coraz więcej osób doceniło unikalne właściwości czarnego złota z wybrzeży południowej Azji. Region może pochwalić się również ciekawymi metodami obróbki ziaren, które zapewniają czystość smaku i charakterystyczny ziemisty aromat.

Poznaj nowe smaki

W Gorilla Coffee możesz zakupić ulubioną kawę w wygodnej torebce – do dyspozycji pozostaje 100, 250 lub 1000 gram produktu. Dzięki bezpiecznemu i naturalnemu opakowaniu właściwości ziaren pozostają niezmienione, a Ty możesz cieszyć się świeżo zaparzoną kawą. Przekonaj się, że Indonezja ma w sobie wiele do odkrycia i skuś się na którąś z aromatycznych propozycji w naszym sklepie.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

preloader