Search
Logowanie Rejestracja

5 akcesoriów do kawy na wyjątkowy prezent na Dzień Chłopaka

Lista artykułów blogowych
Dobrej jakości kawa to świetny pomysł na prezent

Jaki prezent na Dzień Chłopka pozytywnie zaskoczy ukochanego? Miłośnik kawy z pewnością doceni praktyczne kawowe akcesoria lub świeże ziarna, doskonałej jakości. Sprawdź, co warto wybrać!

Prezent dla chłopaka powinien być wyjątkowy

 

Top akcesoria do parzenia kawy

 

Jeśli Twój chłopak gustuje w kawie, mamy dla Ciebie propozycję. Odpowiednio dobrany kawowy prezent z pewnością otworzy przed nim nowe możliwości przygotowywania czarnego naparu i jego serwowania. Oto co możesz wybrać dla kawosza na Dzień Chłopaka.

  1. 1. Aeropress – a może kawiarka lub Chemex? Amator kawy z pewnością chętnie wypróbuje alternatywne metody jej parzenia, odkrywając przy tym zupełnie nowy smak i aromat ulubionych ziaren.
  2. 2. Spieniacz do mleka – profesjonalny spieniacz do mleka przyda się zarówno do cappuccino, jak i do innych kaw mlecznych, w których pianka z mleka jest równie ważna, co sam napar. Do wyboru masz m.in. spieniacze zasilane elektrycznie lub na baterie – te ostatnie doskonale sprawdzą się także na wyjeździe.
  3. 3. Młynek do kawy – wybierając akcesoria do kawy, warto wziąć pod uwagę dobry młynek. Dla prawdziwego konesera to niezbędny sprzęt, który umożliwia samodzielne rozdrobnienie nasion w odpowiednim stopniu tuż przed parzeniem.

 

 

 

 

4. Kubek do kawy na wynos – trafionym prezentem na Dzień Chłopaka może być zarówno kubek termiczny, utrzymujący temperaturę napoju przez dłuższy czas, jak i kubek wielokrotnego użytku wyposażony w pokrywkę czy korek. Oferta producentów jest naprawdę szeroka, więc łatwo dopasujesz model do stylu życia lub preferencji swojego chłopaka.

5. Kawa – najlepiej ziarnista i świeżo palona, bo tylko taka oferuje pełnię smaku oraz aromatu. Ziarnistą kawę możesz wybrać np. ze względu na preferowany sposób parzenia lub uwzględniając dominujące w niej nuty smakowe. A może zaskoczysz ukochanego zupełnie nieznanym mu blendem?

 

Jak widzisz, praktyczny, a przy tym ciekawy prezent z okazji Dnia Chłopaka znajdziesz zarówno wśród akcesoriów do parzenia kawy, jak i samych kaw. Kawowy zestaw z pewnością trafi w gust ukochanego, a Ty szybko zostaniesz poczęstowana napojem o aromacie innym niż dotąd.

 

 

Nie ma lepszego prezentu dla kawosza niż akcesoria do parzenia kawy