Search
Logowanie Rejestracja

Kubek dla kawosza idealnym prezentem pod choinkę!

Lista artykułów blogowych
kubek na kawe

 

Czy co roku zwlekasz z kupnem prezentów pod choinkę, bo zwyczajnie nie wiesz, co wybrać? Podpowiadamy, co spodoba się każdemu miłośnikowi kawy – to oryginalny, elegancki, a do tego praktyczny kubek dla kawosza. Sprawdź, jaki masz wybór!

 

Kubek na prezent dla amatora kawy

Wydaje Ci się, że kubek nie jest dobrym pomysłem na bożonarodzeniowy podarunek? Wbrew pozorom niejeden amator kawy marzy o własnym kubku, z którym codzienne spędzałby miłe chwile, popijając ulubione latte macchiato czy cappuccino. Kubek jest nie tylko prezentem użytecznym, ale i ładnym – różnorodność wzorów oraz rodzajów tego typu akcesoriów pozwala dopasować je zarówno do osobowości bliskiej osoby, jak i do najchętniej pitej przez nią kawy. Zobacz, jaki kubek na kawę może okazać się trafionym prezentem!

  • Kubek do espresso – miłośnik mocnego espresso z pewnością doceni oryginalny, ręcznie wykonany kubek do złudzenia przypominający tradycyjny kubek plastikowy – tyle że pognieciony!
  • Kubek do kawy americano – może mieć np. zabawną formę bańki na mleko albo ucho w formie… ucha z kolczykiem. Ciekawym pomysłem jest także porcelanowy kubek przypominający klasyczny garnuszek.
  • Kubek do latte lub latte macchiato – obowiązkowo wysoki i najlepiej przezroczysty. Uroku doda mu np. kolorowy uchwyt.
  • Kubek z łyżeczką – idealny zestaw dla kawosza, który gustuje np. w kawie z dodatkiem bitej śmietany lub w gęstym napoju z dynią.

 

  

Kubek termiczny na prezent to z kolei ideale rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą jak najdłużej rozkoszować się gorącym (albo zmrożonym) napojem. Znajdziesz eleganckie filiżanki do espresso z podwójnymi ściankami oraz stalowe lub plastikowe kubki idealne dla osób aktywnych – do zimnych bądź ciepłych napojów albo uniwersalne.

Wśród kubków, które mogą spodobać się miłośnikom kawy, na prezent polecamy także minimalistyczne, pozbawione zdobień naczynia oraz te udekorowane oryginalnymi wzorami i napisami. Poszukuj unikalnych zdobień  oraz wzorów, aby obdarowany przez Ciebie kawosz poczuł się wyjątkowo.

kubek dla kawosza