Search
Logowanie Rejestracja

Akcesoria do kawy na wynos – jak pić kawę na świeżym powietrzu?

Lista artykułów blogowych
baristka z kawa na wynos

Wiosna w pełni, a lato tuż, tuż! Ciepłe, słoneczne dni zachęcają do spędzania czasu na łonie natury, pikników czy spontanicznych wycieczek. Z myślą o miłośnikach aktywnego oraz leniwego wypoczynku na świeżym powietrzu powstały liczne akcesoria do kawy, dzięki którym ulubionym napojem można delektować się także poza domem.

 

Podstawa to kubki do kawy na wynos

Kubek do kawy na wynos stanowi prawdziwy „must have” dla każdego miłośnika czarnego napoju. Producenci tego typu akcesoriów prześcigają się w projektowaniu produktów w wielu wzorach i kolorach, ale pamiętaj, że ważniejsza od estetyki jest ich funkcjonalność. W szerokiej ofercie znajdziesz m.in. kubki termiczne – wiele z nich pasuje do uchwytów w samochodach i są bardzo szczelne, przez co bez obaw możesz włożyć je do torby lub plecaka. Dobrym wyborem okażą się także zamykane kubki z silikonowymi opaskami, które w zależności od konstrukcji mogą być wykorzystywane nie tylko jako jedno, ale nawet dwa osobne naczynia. Kubki do kawy na wynos do wielokrotnego użytku są wygodniejsze, poręczniejsze oraz bezpieczniejsze niż plastikowe lub papierowe jednorazówki, ponieważ nie stwarzają ryzyka rozlania gorącego napoju, a jednocześnie mają ekologiczny charakter. W takim naczyniu kawa na wynos smakuje najlepiej. W Gorilla Coffee proponujemy m.in. poręczne i atrakcyjne wizualnie kubki KeepCup, które bez wątpienia przypadną do gustu wielbicielom oryginalnego wzornictwa.

 

Aeropress – domowa kawa poza domem

Kawę przyrządzoną w domu można przelać do kubka na wynos, ale jeśli zdecydujesz się na zakup aeropressu, zyskasz jeszcze jedną możliwość. Ten zaparzacz tłokowy wyróżnia się kompaktowymi rozmiarami oraz niewielką wagą, więc możesz zabrać go ze sobą zarówno na piknik za miastem, jak i na dłuższy wyjazd. Jednorazowo przygotujesz w nim dwie małe kawy, ale ponieważ czas parzenia jest krótki, w kilka minut bez problemu zaserwujesz napój kilku osobom. Do zalet urządzenia należy również bardzo prosta obsługa i fakt, że nie musisz podłączać go do prądu czy stawiać na gazie. Nie ma lepszego sposobu, by rozkoszować się świeżą i naprawdę dobrą kawą poza domem.

Z akcesoriami do kawy na wynos nigdy nie musisz rezygnować z ulubionego napoju. Z pewnością docenisz je w różnych okolicznościach – i to nie tylko latem!

                                          KeepCup Brew Milk 227ml