Search
Logowanie Rejestracja

Kawa do biur i kawiarni

Najlepsza kawa do biur i kawiarni, czyli aromatyczny sprzymierzeniec Twojego sukcesu.

kawa do kawiarni
kawa do biur
kawa do biur i kawiarni

 

Blisko 70% osób aktywnych zawodowo deklaruje, że swój dzień w pracy rozpoczyna od filiżanki lub kubka aromatycznej kawy. Lepszy nastrój, poprawa wydajności oraz koncentracji sprzyjają realizacji wszelkiego typu projektów i zadań. Co więcej, według ¼ ankietowanych wspólne picie kawy sprzyja budowaniu bliższych relacji współpracowników. Warto wobec tego zadbać o to, aby wybór odpowiedniej kawy do biura nie był przypadkowy. A jaką kawę pijają Twoi pracownicy i kontrahenci?

 

Kawa do biura – zmobilizuj swój zespół.

 

Czy wiedziałeś o tym, że kofeina powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych oskrzeli, a tym samym sprawia, że organizm jest lepiej dotleniony? To jednak nie wszystko, dobra mała czarna w biurze (lub inna ulubiona kawa) działa jak czekolada. Tak, kofeina stymuluje wydzielanie endorfin, co skutecznie poprawia nastrój pracowników w firmie. Czy można wyobrazić sobie przyjemniejszy początek dnia, niż aromatyczna i pyszna kawa w biurze, która od progu zachęca do działania i rozmów ze współpracownikami?

Badania przeprowadzone wśród pracowników małych, średnich i dużych firm wykazały, że istotnym elementem pracy zawodowej jest kawa w firmie. Dokładniej temat ujmując, rytuał picia kawy przed pracą oraz w porze przerwy obiadowej (lub lunchu) skutecznie poprawia zaangażowanie pracowników. Z tego też powodu kawa do biur powinna być wysokiej jakości o wyraźnym aromacie i smaku. W ten sposób pracownicy mają do niej dostęp przez cały czas i nie muszą wychodzi z firmy, aby zakupić solidną dawkę energetyzującej kofeiny.

 

Zgrany zespół dzięki kawie do biura?

 

Biorąc pod uwagę to, że dla większości pracowników picie kawy to ważny element dnia, warto również zwrócić uwagę na aspekt społeczny tego rytuału. Jeżeli mała czarna w biurze pijana jest w specjalnie wyznaczonym do tego miejscu, pracownicy chętniej spędzają tam swój czas wolny i integrują się z pozostałymi członkami zespołu. Budowanie silnych relacji ze współpracownikami sprzyja realizacji wspólnych celów, co przekłada się na sukces całej firmy. Zgrany i lojalny zespół pracowników chętniej angażuje się również wtedy, gdy firma staje przed wyzwaniami związanymi z np. wejściem na nowe rynki, czy też prowadzeniem działalności w czasie globalnego kryzysu.

Można wobec tego stwierdzić, że zapewniając wysokiej jakości kawę do biura dajemy swoim ludziom możliwość zwiększenia zaangażowania i gotowości do realizacji nawet najtrudniejszych zadań. Co więcej, dobra kawa to stymulator dla biznesu.

 

Oczaruj kontrahentów wysokiej jakością kawą do biur.

 

Czy potrafisz wyobrazić sobie spotkanie biznesowe przy jedzeniu z popularniej sieci fast foodów? Nie?! Dlaczego wobec tego, tak niewiele uwagi przykładasz do wyboru właściwiej kawy do biura?

Być może sądzisz, że kawa w firmie to tylko nic nieznaczący dodatek. Tymczasem odpowiednio wybrana kawa do biur może stać się wyjątkową formą wizytówki Twojej firmy i swoistego rodzaju zaproszeniem do kolejnych spotkań i rozmów. To również silna karta podczas wszelkiego typu negocjacji, która pozwala „złapać oddech” i na chwilę zmienić temat na nieco przyjemniejszy, gdy atmosfera staje się wyraźne napięta. Nie bez znaczenia jest również to, że aromatyczna i wyjątkowa mała czarna w biurze, podawana w pięknej oprawie, staje się również symbolem prestiżu. W ten sposób zarówno Ty, jak i cała Twoja firma będziecie utożsamiani z wizerunkiem solidnego partnera w biznesie.

 

Jaka kawa do kawiarni?

 

Zastanawiasz się jaką wybrać kawę do kawiarni? Odpowiedź na to pytanie jest prosta – jak najlepszej jakości. Ważne jest również to, aby zapewniała niemal uwodzicielki aromat i smak, jaki trudno odnaleźć w innych lokalach. Świetnej jakości kawa do kawiarni to Twój sposób na przyciąganie uwagi klientów i zapewnienie sobie stałego grona bywalców.

Bardzo dobrym posunięciem jest stworzenie własnego blendu, we współpracy z doświadczonymi roastmasterami. Pozwoli to uzyskać wyjątkowy aromat kawy, który stanie się symbolem Twojego lokalu. W ten sposób wielu klientów będzie gotów przemierzyć nawet całe miasto, aby móc skosztować filiżankę swojego ulubionego, czarnego napoju. Pamiętaj o tym, gdy będziesz wybierać kawy dla swojego biznesu.

 

Kawa dla biznesu – to ma znaczenie.

 

Na zachodzie kultura picia kawy w kontekście zawodowym jest mocno rozwinięta. W Polsce wciąż się tego uczymy, chociaż coraz więcej osób świadomie dokonuje wyboru kawy do biura. Wynika to również z tego, że coraz więcej osób zwraca uwagę na jakość, smak i aromat kawy. Kluczowa jest również świadomość tego, że dobrej jakości kawa serwowana w firmie działa niczym jej wizytówka, a przy tym może być skutecznym „paliwem” napędzającym pracowników do wydajnej i sumiennej pracy.

Z wyborem odpowiedniej kawy do biura związany jest również (a może przede wszystkim) dobór sprawdzonego dostawcy. Warto wybrać takiego partnera, który nie tylko zapewni dostawy w ustalonych terminach, ale i może służyć profesjonalnym doradztwem i wsparciem doświadczonych roastmasterów. Przykładowo, w Gorilla Coffee zyskasz zarówno świetnej jakości kawę z różnych zakątków świata, jak i profesjonalne usługi doradcze.

 


Nasza oferta to:

– Najwyższej jakości 100% kawa Arabika z identyfikowalnym źródłem pochodzenia.
– Szeroki wybór ręcznie wyselekcjonowanych mikrolotów, single origin oraz mieszanek blend.
– Ekskluzywne blendy harmonijnie wrażające naturalne i pełne smaki zawarte w Arabikach z całego świata.
– Kawy do biur przeznaczone do wszystkich metod parzenia.
– Kawy wypalane ręcznie, metodą rzemieślniczą w małych partiach.
– Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych wyjątkowych kaw.

Z przyjemnością zorganizujemy dla Państwa coffee cupping, aby dostosować kawę do indywidualnych preferencji smakowych oraz potrzeb związanych z parzeniem kawy.

Jak wygląda procedura?

Proszę wypełnić poniższy formularz, napisać do nas maila sklep@gorillacoffee.pl

lub zadzwonić +48 501 535 747.

kawa do biur